CONTACT Web - Online CRM systém

Contact WEB je databázový nástroj určený pro řízení a správu firemních procesů online. Program je postavený tak, aby jakákoliv agenda, formulář či položka byla jednoduše volitelná. Při vývoji klademe důraz na intuitivní uživatelské rozhraní a jednoduchost ovládání.

Vyzkoušejte DEMO

Sdílení informací v týmu

Můžete si vybrat mezi instalací na vlastní server nebo cloudovým řešením. To znamená, zda-li chcete pracovat pod vlastní doménou nebo na contactweb.cz.

CRM / Obchod/ Služby

Často podceňované provázání obchodníků s podporou prodeje a službami potažmo servisem. Tyto agendy se navzájem doplňují a vytvářejí tak firemní informační systém.

Přizpůsobení systému

Bez nutnosti programátorského zásahu, je možné systém přizpůsobit vlastním požadavkům a názvosloví. Rádi vám pomůžeme s analýzou a nastavením.

 

Jednoduché. Chytré. Funkční.

Obchod - Marketing - Servisní zakázky - Databáze strojů a zařízení - Kampaně - Správa dokumentů - E-maily - Projektové řízení - Time management - Plánování - Evidence schůzek, telefonátů a úkolů - Mapy - Tabulky - Notifikace - Telefonování - Hromadný e-mail / Newslettery - Nabídky - Synchronizace.

 
 

Agendy programu

CRM - zahrnuje obchodní případy, OBCHOD - představuje agendu zakoupených produktů a služeb, MARKETING - nabízí funkci tvorby kampaní a různých seznamů, KATALOG - alias ceník, SERVIS - servisní zakázky, DIÁŘ - kalendáře se synchronizací s ostatními systémy, PŮJČOVNA - evidence a generování smluv.

 

Reference

 Nezaměřujeme se na žádný vyhrazený obor činnosti a naše pole působnosti je napříč různými sektory. Náš systém je natolik universální, že se dokážeme přizpůsobit většině požadavků bez potřeby programátorského zásahu. Navíc je platforma systému otevřena různým úpravám a nadstavbovým modulům.

air

Jsme hrdí na to, co děláme!

Každý den si náš program spustí stovky uživatelů a stal se tak součástí jejich pracovního  života. Naší prací je těmto uživatelům poskytnout inteligentní nástroj pro řízení jejich aktivit, pomocí kterého budou schopni využívat velký objem uložených vědomostí ve svůj profesní úspěch. Na začátku jsme si vytvořili vlastní softwarovou filozofii, které se stále držíme a zdokonalujeme ji. S každým novým zákazníkem jsme přesvědčeni o tom, že to, co děláme, má smysl a užitek.  Kontaktujte nás